Böcek Arama ve Bilgi Hırsızlığını Engelleme Hizmeti

Yıllar boyu gelişen teknolojinin getirmiş olduğu avantajların yanında, bir takım olumsuzluklar da bulunmaktadır. Bunlar çevremizde olup iş ve özel hayatımızın gizliliğini tehdit ederek huzurumuzu kaçırmaktadır. Bu olumsuzlukları önlemek ve huzurumuzu geri kazanmamız zor değildir. 

 

21. yüzyılda dinlemenin ve izlenmenin ciddi boyutlara ulaştığı günümüzde,

 

• Dinlendiğinizden endişe ediyorsanız, 
• Çevrenizde gizli kameralar olduğunu düşünüyorsanız, 
• Sevdiğiniz insanlara karşı güvenliğe ihtiyacınız varsa, 
• Takip edildiğinizi hissediyor, biliyor ve önlem almak istiyorsanız, 
• Şantaja maruz kalıyor veya tehdit ediliyorsanız,

 

Ücretsiz güvenlik danışmanlığımız için lütfen bizi 0 216 360 1 777 numaralı telefondan aramaktan çekinmeyiniz.Yılın her günü, günün her saati sizin endişelerinizi gidermek için hizmet vermekteyiz.

 

Arama hizmeti, çalışma ortamınızda veya özel hayatınızda dinlendiğinizden şüphe ediyorsanız, ayrıca güvenlik açıklarınız olduğunu düşünüyorsanız  talep edeceğiniz profesyonel bir  hizmettir. Bu hizmette,  profesyonel ekipman ve cihazlarla ortamdaki dinleme cihazlarının, böcek diye adlandırılan ve kablosuz yayın yapan cihazların, kablolu kablosuz tüm kameralarınGSM tabanlı dinleme cihazlarının, ortam ses kayıt cihazlarının, gizli mini elektronik cihazların,  ses sızıntısının ve yerleştirilmiş olma ihtimali olan her tip elektronik cihazın taranması ve tespiti işlemidir.

 

Türkiye'de sektörünün ilklerinden olan firmamız, tarama hizmetinde yılların kendisine kazandırdığı tecrübeye, bünyesine kattığı son teknoloji profesyonel teknik ekipmanları ekleyerek devam etmektedir. Tecrübeli yönetim kadrosu ve hizmet ekibi ile frekans analizi, frekans kirliliği tespiti, dinleme cihazı arama, böcek taraması ve gizli kameraları tespit etme hizmetini kusursuz ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır. Sektöründeki yenilikleri, teknoloji lideri devletlere paralel olarak takip etmekte ve kendini sürekli geliştirip bu alandaki hizmetini siz değerli müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır. 

Bulunduğunuz ortamda dinleme cihazı, casus böcek, takip cihazları, gizli kamera, gizli ses kayıt cihazları, GSM dinleme cihazları ve buna benzer tüm risk teşkil edebilecek cihazların analizi ve temizliği ile birlikte aynı zamanda ortamınızdaki riskleri ve güvenlik açısından tehlike oluşturacak faktörleri tespit edip, bu konular ile ilgili sizlere alınabilecek önlemler konusunda kaliteli profesyonel çözümler sunuyoruz.

FİRMAMIZIN TARAMA SIRASINDA TESPİT ETMİŞ OLDUĞU DİNLEME CİHAZLARI, TİPLERİ VE AÇIKLAMALARI
Böcek Kablosuz Dinleme Cihazı
Buat Kapağı Kablosuz Gizli Kamera
Gizli Casus Miktofon Bağlantı Ünitesi
Casus Mikrofon
Casus Mikrofon
Böcek Kablosuz Dinleme Cihazı
Kapalı Devre Gizli Kamera Sistemi
Kapalı Devre Mini Kamera Sistemi
Kapalı Devre Gizli Kamera Sistemi
Kablosuz Gizli Kamera Sistemi
Kapalı Devre Gizli Kamera Sistemi
Kapalı Devre Gizli Kamera Sistemi
Gsm Tabanlı Ortam Ses Dinleme Cihazı
Kapalı Devre Ses Kayıtlı Dinleme Cihazı
Kapalı Devre Dinleme Cihazı Modem İçinde
Mini Ses Kayıt Cihazı
Kişi Araç Takip Amaçlı Sinyal Vericisi
Telefon Dinleme Cihazı Böcek
Gizli Kamera Video Vericisi Sinyal Aktarıcısı
Ultra Mini Video Vericisi
Ultra Mini Video Vericisi
Ultra Mini Video Vericisi
Mini Video Vericisi
Mini Video Vericisi
ÖNEMLİ UYARI VE BİLGİLENDİRME: YUKARIDA GÖRÜLMEKTE OLAN TÜM GÖRSELLER TAMAMI MACRO3 ELEKTRONİK GÜVENLİK'E AİT OLUP NOTER TARAFINDAN TESCİLLENMİŞTİR. TÜM BU GÖRSELLER İLE BİRLİKTE, AÇILAMA YAZILARININ İZİNSİZ OLARAK KOPYALANMASI VE KULLANILMASI HALİNDE DERHAL YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR.