top of page
LornetStar24S.jpg

LORNET STAR 24S

Dünyanın ilk doğrusal olmayan, bütünleşik 2. ve 3. Harmoniklerin spektrum analizörüne sahip,   800 MHz, 2400 MHz ve 3600 MHz olmak üzere 3 frekans bandı olan,  birbiriyle değiştirilebilir alıcı-verici üniteli birleşim yeri detektörüdür.

Suni ve doğal yarı iletkenlerin etkin tanımlanması için bir görsel spektrum analizörü veya yerleşik hoparlör veya kulaklık aracılığıyla sürekli moddaki sinyalin AM veya FM şifre çözümünden sonra kullanılır.

cayman400.jpg

CAYMAN 400

CAYMAN 400

Daha Fazla Bilgi
Lornet-24.jpg

LORNET 24

Çalışma frekansı 2,4 GHz olan doğrusal olmayan taşınabilir bir birleşme yeri detektörüdür. Ayırt edici özellikleri şunlardır: kullanımı kolaydır, hafiftir (650 g), cihazın tasarımı metal algılama çubuğuna benzer, çevre açısından güvenlidir (atımlı modda azami güç yayılımı 10 vat ); kişisel denetim, iş seyahatlerinde kullanım ve ofis binaların yerel denetiminde kullanmak için tasarlanmıştır. Uygulanan frekans bandı sebebiyle cihaz SİM kartları 10-15 cm mesafeden tespit edebilir.

LORNET 36.jpg

LORNET 36

Çalışma frekansı 3,6 GHz olan doğrusal olmayan bir birleşim yeri detektörüdür (Hali hazırda bu çalışma frekansında olan tek detektördür). Ayıt edici özellikleri şunlardır: kullanımı kolaydır, hafiftir (1,6 kg), etkin parabolik anteni ve mikro dalga aralığı hedeflerin mekânsal seçimine imkân verir, çevre açısından güvenlidir (atım yaptığında azami çıkış gücü 20 vattır), Anti-terörist faaliyetlerde, 3-7 metre mesafeden elektronik bileşenleri algılamada kullanılır (şüpheli maddeler, radyo fünyeli bileşenleri arama). Uygulanan frekans bandı sebebiyle cihaz SİM kartları 1-1,2 metre mesafeden tespit edebilir.

LORNET.jpg

LORNET

800-900 Mhz frekans aralığında standart çalışma frekansında doğrusal olmayan bir birleşme yeri detektörüdür. Ayırt edici özellikleri şunlardır: kullanım kolaydır, hafiftir (1 kg), çevre dostudur  (atımlı modda azami çıkış gücü 10 W), ofis binalarını test etmek için tasarlanmıştır. Uygulanan frekans bandı sebebiyle SIM kartlarını tespit etmez (başka şekildeki, çok daha güçlü (100-200 W) doğrusal olmayan birleşme yeri detektörü).

Cayman402.jpg

CAYMAN 401

CAYMAN 401

Daha Fazla Bilgi
bottom of page