top of page
Böcek Arama ve Tespit Detektörü Analog ve Dijital Frekans

PROTECT 1207i

PROTECT 1207i GPS Takip Tespit Detektörü ve

Wi-Fi/GSM/3G/Bluetooth Tespit Detektörü

Yüksek hassasiyetli CDMA, GSM900/1800/1900, WCDMA2100 (3G), LTE,  DECT, Bluetooth, Wi-Fi ve Wi-Max frekanslarını ayrı ayrı tespit edebilme özelliğine sahip piyasadaki en üst düzey cihazlardan birisidir. 6 farklı kanalı, 10 segmentli ışıklı göstergesi ile ayrı ayrı tespit edebilir. 7 GHz'e kadar yüksek tespit mesafesi ile yaklaşık 20 metre mesafeden tespit etmeye başlar.

Böcek Arama ve Tespit Detektörü Analog ve Dijital Frekans

iPROTECT 1216

iProtect 1216 3 BAND 12 GHz Dijital ve Analog Frekans Böcek Arama ve Tespit Detektörü

iProtect 1216 analog ve dijital cihazlar ile mobil şebekeler üzerinden bilgi ileten cihazlar dâhil kablosuz standartlar kullanan her türlü RF gizli dinleme cihazlarını tespit etmek amacıyla üretilmiş yeni profesyonel RF detektördür.

Böcek Arama ve Tespit Detektörü Analog ve Dijital Frekans

PROTECT 1206i

Protect 1206i Dijital ve Analog Frekans Böcek Arama ve Tespit Detektörü

Protect 1206i yeni bir sınıf dinlemeye karşı koruma cihazıdır. Tipik arama cihazlarının aksine Bluetooth ve Wi-Fi gibi protokoller kullanan modern gizli böcekleri tespit edebilmektedir. Özellikle Bluetooth modeller başta olmak üzere bu tür böcekler çok düşük güç iletimi ve özel modülasyon türü nedeniyle genel RF detektörler tarafından neredeyse tespit edilemez yapıdadır. 

iprotect1217.jpeg

iPROTECT 1217

iProtect 1203 Analog ve Dijital Frekans Böcek Arama ve Tespit Detektörü

Mobil sinyallerin yasadışı kullanımının araştırılması, karşı izleme taramaları sırasında giderek daha önemli bir görev haline geliyor. Bu durum, bilgiyi mobil ağlar aracılığıyla ileten birçok dinleme yöntemiyle bağlantılıdır. 

Böcek Arama ve Tespit Detektörü Analog ve Dijital Frekans

iPROTECT 1210

iProtect 1210 Analog ve Dijital Mini Frekans Böcek Arama ve Tespit Detektörü

Kredi kartı boyutlarında böcek arama ve böcek tespit cihazı. 50 MHz - 3000 MHz frekans aralığındaki tüm radyo sinyali yayan cihazların tespit eder. 4 farklı çalışma modu bulunmaktadır (Normal, Sesli Uyarı, Titreşimli ve Uyku Modu) 8 Bölümlü ışıklı gösterge. Sabit (Analog) ve Taramalı (Dijital) sinyal yakalama özelliği. Taşırken hiç bir şekilde dikkat çekmez. 

Böcek Arama ve Tespit Detektörü Analog ve Dijital Frekans

iPROTECT 1215

iProtect 1215 Mikrodalga Frekansı Böcek Arama ve Tespit Detektörü

Yeni mikrodalga tespit detektörü iProtect 1215, 13 GHz'e kadar olan frekansları taramak için özel olarak geliştirilmiş bir cihazdır. Genellikle standart RF detektörleri ile tespit edilemeyen dinleme cihazı ve böcek cihazları bulabilir. Yönlendirilen antene, operatörün sinyalin nereden geldiğini anlamasını ve kaynağı fiziksel olarak bulmasını sağlar.

Böcek Arama ve Tespit Detektörü Analog ve Dijital Frekans

iPROTECT 1205

iProtect 1205 Kalem Tipi Frekans Böcek Arama ve Tespit Detektörü

16 Segmente yükseltilmiş ışıklı gösterge. -20 dB'lik fiziksel sinyal azaltıcı. Arka plandaki düşük güçlü radyo sinyali kirliliğinden etkilenmeyen yüksek hassasiyetli sinyal okuma özelliği. Batarya tamamen boşalsa bile hassasiyet kaybetmeden çalışmaya devam edebilme. Yüksek frekanslı sinyallere için yükseltilmiş hassasiyet. Tüm fonksiyonları tek bir yönlü düğme ile kontrol edebilme (Filtreleme açık/kapalı, titreşim açık kapalı, güç açık/kapalı). Düşük güç uyarı düğmesi

Böcek Arama ve Tespit Detektörü Analog ve Dijital Frekans

Idet Raksa 

Raksa Idet Mini Analog ve Dijital Frekans Böcek Arama ve Tespit Detektörü

Verici Tespit Cihazlarında Devrim!!

Dinleme cihazı ve gizli kamera gibi  özel hayatımızı tehdit eden teknoloji için yeni nesil analog / dijital tarama cihazı RAKSA!!

Minyatür | Sessiz | Profesyonel

bottom of page